Vă vom prezenta un apartament cu 4 camere într-un proiect rezidențial mic, dar exclusivist, care oferă o vedere panoramică asupra lacului Floreasca, în zona de nord a Bucureștiului, la 5 minute de Parcul Herăstrău.
Dezvoltatorul oferă apartamente de top care se încadrează în linia conceptuală de tip boutique a acestei diviziuni.
Clădirea are 6 etajele, 50 de apartamente și parcare subterană.
Acest proiect va beneficia de finisaje premium și de toate avantajele clădirilor verzi.
Ansamblul va oferi o gamă variată de apartamente și o colecție limitată de penthouse-uri cu vederi spectaculoase asupra lacului, într-o zonă liniștită și exclusivista.
Această proprietate tip boutique se mândrește cu o eleganță unică datorită amestecului fără efort al arhitecturii clasice și contemporane; Apartamentele vor oferi ocupanților un sentiment de exclusivitate, deoarece fiecare proprietate va fi unică și proiectată inovativ.
Certificat energetic – Clasa A.
Parcare interioară 36.800 eur + tva
Parcare în aer liber 26.500 eur + tva
* Fotografiile afișate au caracter de prezentare!
Utilitati - Imbunatatiri
- Dotări imobil
- Pază permanentă
- Supraveghere video
- Wireless
- Videointerfon
- Sistem încălzire
- Centrală imobil
- Încălzire prin pardoseală