Apartament 2 camere Aviației–Pipera | Vedere deschisă | Complex premium

Tip tranzactie De vanzare
152.000€

2 Camere | Aviației–Pipera | 49.5 mp utili | Etaj 3/11 | Vedere deschisă | Complex premium

Dacă îți dorești un apartament modern într-o zonă apreciată din nordul Bucureștiului, această proprietate din Aviației–Pipera poate fi alegerea potrivită. Este un apartament de 2 camere complet finalizat, situat la etajul 3 din 11, cu o vedere deschisă către zona de vile din Pipera — un detaliu rar într-un oraș aglomerat.

Lumina naturală și liniștea sunt două dintre lucrurile pe care le vei observa imediat. Nu ai blocuri în față și nici trafic intens sub ferestre, ceea ce oferă un plus de confort în viața de zi cu zi.

Compartimentarea este gândită pentru un stil de viață modern. Livingul și bucătăria sunt open space, creând o zonă aerisită pentru relaxare sau pentru momente petrecute cu prietenii. Dormitorul este separat și oferă intimitate, iar balconul devine locul perfect pentru cafeaua de dimineață sau pentru o pauză liniștită la finalul zilei.

Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial premium care oferă facilități rare pentru București: centru fitness, piscină interioară, o pistă de alergare de aproximativ 1,5 km și peste 10.000 mp de spații verzi amenajate. Accesul în complex este securizat 24/7, ceea ce adaugă un nivel important de siguranță și confort.

Finisajele și dotările sunt atent alese pentru durabilitate și calitate: tâmplărie din aluminiu Schuco cu geam tripan, gresie și faianță Porcelanosa, parchet triplustratificat premium și centrală termică proprie Ariston.

• Apartament 2 camere – zona Aviației–Pipera
• Etaj 3 din 11
• Suprafață utilă: 49.5 mp
• Suprafață construită: 61,11 mp
• Living cu bucătărie open space
• Dormitor separat
• Baie finisată cu materiale premium
• Balcon privat
• Vedere deschisă către vilele din Pipera
• Apartament finalizat
• Tâmplărie aluminiu Schuco cu geam tripan
• Gresie și faianță Porcelanosa
• Parchet triplustratificat premium
• Centrală termică proprie Ariston
• Complex rezidențial cu piscină interioară și centru fitness
• Pistă de alergare de aproximativ 1,5 km în interiorul complexului
• Aproximativ 10.000 mp de spații verzi amenajate
• Acces securizat 24/7

Dacă vrei să vezi cu ochii tăi cum arată viitoarea ta casă, hai să stabilim o vizionare!

Utilitati - Imbunatatiri

  • Sistem încălzire
  • Calorifere
  • Centrală proprie

Pozitionare pe harta

Distribuie aceasta proprietate

facebook share google plus share linkedin share pinterest share
Luxury
Suna Solicita detalii